تلگرام ایکس

   

  Telegram X – نسخه آزمایشی این پیام رسان محبوب که مرتبه ای سریعتر از نسخه قبلی خود است و برای پردازنده های 64 بیتی بهینه شده است، دارای سه تم (آبی کلاسیک، آبی شب و مشکی شب) است که قادر به پخش موسیقی استریم است. و دارای قابلیت ویرایشگر عکس است. برای رعایت عدالت شایان ذکر است که این برنامه از ابتدای ایجاد خود نام Challegram را داشت و سازنده آن یک طراح روسی ویاچسلاو کریلوف بود که بعداً به تیم رسمی تلگرام پیوست.

  توضیح دقیق محصول را شروع کنید Telegram X باید مداحی از طراحی به روز شده او باشد - منوی جدید، نمادها، انیمیشن، همه اینها فقط احساسات مثبت را به جا می گذارد و با گفتگوی طولانی و پربار با طرفین تنظیم می شود. از نظر عملکردی، برنامه امکانات کلاینت اصلی را تکرار می کند - صدا، نوع فیلتر شده با چت متنی (خوانده نشده، کانال ها، گروه ها، چت های خصوصی)، چاشنی بسیاری از عناصر گرافیکی زیبا (شکلک)، به اشتراک گذاری عکس ها و فیلم ها با هر فرمتی و افزایش حجم اسناد و پیوندها.

  در تنظیمات Telegram X ، کاربر آزاد است تا ظاهر مشتری را کاملاً سفارشی کند، به عنوان مثال، صفحه نمایش کلاسیک "مسطح" چت را در قالب "ابر" تغییر دهد، که برای درک بصری بسیار زیباتر و راحت تر به نظر می رسد. از نظر طراحی، معرفی توده ای دیگر از توابع مفید، به عنوان مثال، پشتیبانی از چندین حساب، برچسب های انیمیشن، گسترش قابل توجه لیست زبان های رابط و غیره.

   

  پیام‌رسانی فوری - ساده ، ایمن و همگام‌سازی شده در همه دستگاه‌های شما .

   

  Telegram X کلاینت رسمی (بله، درست خواندید) است که توسط خود تلگرام اصلی ایجاد شده است. در اینجا به کاربران ارائه می دهد تا تجربه مرور سریعتر و روان تری نسبت به نسخه قبلی خود داشته باشند. چرا اپلیکیشن رسمی تلگرام کلون مستقل و بهبود یافته خود را ایجاد می کند؟ بدون دلیل موجه نیست، زیرا این جدیدترین نسخه مبتنی بر کتابخانه TDLib است که زمینه را برای آینده تلگرام فراهم می کند.

  با چشم غیرمسلح و آموزش ندیده، هر گونه تفاوت بین تلگرام و تلگرام ایکس مورد توجه قرار نمی گیرد. با توجه به اینکه Telegram X اساسا یک رابط ساده تر و کارآمدتر برای چت ارائه می دهد و در عین حال یک تب جدید برای برقراری تماس به صفحه اصلی خود اضافه می کند. از گزینه های تنظیمات خود، همچنین متوجه خواهید شد که چندین امکان جدید برای سفارشی کردن رابط شما وجود دارد، از جمله نمایشگر حالت شب و گزینه های جعبه چت حباب.

  از نظر ویژگی های قابل استفاده، Telegram X دقیقا همان کاری را انجام می دهد که تلگرام اصلی انجام می دهد -- با چند ترفند جدید. صرف نظر از این، همچنان می‌توانید طبق معمول پیام‌های متنی، پیام‌های صوتی، ارسال عکس‌ها، ویدیوها و فایل‌های بزرگ، اسناد، لینک‌ها، فایل‌های GIF، ایموجی‌ها و فهرستی طولانی از موارد دیگر را ارسال کنید.

  اساسا، Telegram X یک جایگزین عالی برای تلگرام است که در حال حاضر موفقیت مستقل یک برنامه IM است. آنچه 'X' ارائه می دهد عملکرد بهتر و مجموعه وسیع تری از ویژگی ها است. در هر صورت، آینده تلگرام هم اکنون در میان ما است و بسیار امیدوارکننده است. 

  دانلود تلگرام ایکس پلاس

  © 2023 تمام حقوق این سایت برای مقالات مشاوره حقوقی وکالتی lawstudy محفوظ می باشد

  منوی اصلی