مکانیسم تقویم آن نیز در خرید ساعت اصلی


  نسخه تقویم دائمی Big Pilot's Watch "Antoine de Saint-Exupéry" حتی به دفعات کمتر به اصلاح دستی نیاز دارد زیرا مکانیسم تقویم آن نیز در پایان فوریه خرید ساعت  به درستی تغییر می کند - و این کار را نه تنها در سال های معمولی، بلکه در سال های کبیسه نیز انجام می دهد. این ساعت استیل دارای پشتی یاقوت کبود نیز می باشد. روتور رزگلد دارای حرف A است - حرف اول نام خلبان و نویسنده. یک حرف A دیگر روی صفحه است. برخلاف تقویم دائمی در خط تاپ گان، این ساعت دارای نمایشگر ساده در فاز ماه است. IWC در این نسخه از اعداد ظریف با سری در تقویم های سالانه و تقویم دائمی استفاده می کند.
  IWC Big Pilots تقویم سالانه سنت اگزوپری را تماشا می کند
  نسخه تقویم سالانه The Big Pilot's Watch "Antoine de Saint Exupéry" در رزگلد (250 قطعه، 32400 دلار)

  IWC همچنین نسخه‌های ویژه متعددی را در طول سال‌ها منتشر کرده است: Big Pilot's Watch Edition DFB، ساعت رسمی تیم ملی فوتبال آلمان، در سال 2012 با صفحه نقره‌ای رونمایی شد. نسخه ای برای اسکادران هوازی Patrouille Suisse (که دارای صفحه نقره ای نیز بود) و نسخه های مختلف برای جواهرات با اعداد زرد، نارنجی یا قرمز ساخته شده بود. بدون احتساب این نسخه های ویژه، مجموعه فعلی از 12 مدل مختلف تشکیل شده است. بیش از یک سوم تمام ساعت های خلبانان IWC ساعت های بیگ خلبان هستند.

  IWC Big Pilots Watch Reserve 8 روزه برق
  مرجع. 500912، کالیبر 51111، صفحه دوباره دارای یک مچ بند 9 جدید، 46 میلی متری (12900 دلار) است.

  قیمت ها از 12900 دلار برای نسخه فولادی Big Pilot's Watch (و همچنین برای نسخه Le Petit Prince) شروع می شود. در انتهای دیگر بازه قیمتی، خرید ساعت اصلی  تقویم دائمی تاپ گان با قیمت 38600 دلار و تقویم سالانه "Le Petit Prince" در طلای سفید با قیمت 35200 دلار قرار دارند. طرفداران Big Pilot's Watch می توانند منتظر تغییرات دیگری در آینده باشند.


  به دنبال یک کرنوگراف با حرکت کاملاً ساخت داخل هستید؟ در این ویژگی از آرشیو WatchTime، برخی از برگزیدگان صنعت را از هفت برند قدرتمند به نمایش می‌گذاریم.

  © 2023 تمام حقوق این سایت برای مقالات مشاوره حقوقی وکالتی lawstudy محفوظ می باشد

  منوی اصلی