سفرهای لوکس


  اولین پرواز برنامه ریزی شده: 2023

  Aerion در حال توسعه یک جت تجاری 12 نفره است که قابلیت پرواز مستقیم از نیویورک بلیط هواپیما   به سائوپائولو و لندن به پکن را دارد. همچنین در حال برنامه ریزی برای توسعه انواع بزرگتر و سریعتر AS2، از جمله مدل های تجاری بالقوه است.
  اولین پرواز AS2 برای سال 2023 برنامه ریزی شده است و این شرکت قصد دارد این هواپیما را در سال 2026 به بازار عرضه کند. AS2 120 میلیون دلار هزینه خواهد داشت که شرکت فکر می کند هزینه ای است که مردم به دلیل صرفه جویی در زمان پرداخت خواهند کرد.
  اسپایک هوافضا
  هواپیما: SPIKE S-512
  Spike Aerospace در حال توسعه یک جت مافوق صوت بی صدا با 12 تا 18 نفر است که ادعا می کند S-512 سریع ترین هواپیمای غیرنظامی موجود خواهد بود. این شرکت قصد دارد در نیمی از زمانی که در حال حاضر طول می کشد، بدون توقف از دبی به نیویورک پرواز کند. آنها در حال توسعه این هواپیمای 125 میلیون دلاری با کمک Greenpoint Technologies و Siemens هستند.
  این شب سال نو بسیار خاص است، زیرا وارد یک دهه جدید می شویم. اطمینان حاصل کنید که جشن شما مانند این شب منحصر به فرد است و یک جت خصوصی به یکی از این مقاصد خیره کننده رزرو کنید.
  چرا شب سال نو خود را دوباره زنده نکنید و دو بار جشن نگیرید؟ لس آنجلس 19 ساعت از سیدنی عقب است و با مدت زمان پرواز حدود 12 ساعت، بلیط هواپیما تهران مشهد  می توان  جشن سال نو را در هر دو شهر برگزار کرد. جشن خود را در سیدنی آغاز کنید و سال نو را با مشرف به خانه اپرای سیدنی خوشامدگویی کنید، منظره ای که نباید از دست بدهید. سپس بروید و در زمان به لس آنجلس جادویی سفر کنید. به جشن خود در کشتی ادامه دهید و ما مطمئن خواهیم شد که به موقع به لس آنجلس می‌رسیم تا بار دیگر، این بار، برای همیشه وارد سال نو شوید.


  بلیط هواپیما

  بلیط هواپیما تهران مشهد

  بلیط هواپیما شیراز تهران

  بلیط هواپیما مشهد تهران

  بلیط هواپیما تهران تبریز

  © 2022 تمام حقوق این سایت برای مقالات مشاوره حقوقی وکالتی lawstudy محفوظ می باشد

  منوی اصلی