یپی تیوی


  برای ارسال یک تماس تلفنی اولیه از طریق اینترنت، باید صدای گوینده را به فرم دیجیتال (عددی) تبدیل کنید   خرید اکانت ایپی تی وی  . این نسبتاً آسان است و این فناوری سال هاست که وجود دارد. (به عنوان مثال، هنگامی که گروه‌های راک سی‌دی یا MP3 را ضبط می‌کنند ، نویزهایی که با صداها یا سازهای خود تولید می‌کنند، که صداهای آنالوگ هستند، به اعداد تبدیل می‌شوند که سیگنال‌های دیجیتالی هستند که می‌توانند توسط رایانه ذخیره یا دستکاری شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت، مقاله اصلی ما در مورد فناوری آنالوگ در مقابل دیجیتال را ببینید. Ip tv  این فرآیند کلی تبدیل آنالوگ به دیجیتال نامیده می شود. هنگامی که به یک CD یا MP3 گوش می دهید، آن اعداد با تبدیل دیجیتال به آنالوگ به صداهایی تبدیل می شوند که گوش شما می تواند بشنود .) تکه ای ازنرم افزار مسئول این فرآیند - تبدیل صدای صوتی به داده های دیجیتال و بازگشت دوباره در انتهای دیگر - به عنوان CODEC (Coder-Decoder) شناخته می شود. کدک های مورد استفاده برای VoIP به گونه ای طراحی شده اند که با صداهای فرکانس های چند صد هرتز (هرتز) تا شاید 5000 هرتز یا بیشتر (محدوده فرکانس صدای انسان) به طور بهینه کار کنند، اگرچه از قرن بیست و یکم تماس های تلفنی به همان اندازه ممکن است شامل داده های ویدیویی (چت) به عنوان صداهای صوتی است، سیستم های VoIP اغلب حاوی کدک های ویدیویی و همچنین صوتی هستند.

   تا بتوان آنها را فورا شناسایی کرد و به اینترنت هدایت کرد.) ارسال و دریافت تماس تلفنی نیز پیچیده تر است زیرا اگر از یک تلفن تماس می گیرید.خرید ای پی تی وی
    تلفن VoIP به یک گوشی ثابت معمولی، هیچ چیزی در انتهای دریافت کننده برای تبدیل مجدد داده های دیجیتال به صدای آنالوگ وجود ندارد. بنابراین داده ها باید قبل از رسیدن به مقصد تبدیل شوند.

  می توانند مستقیماً از طریق اینترنت (خط قرمز) در چیزی شبیه به تماس اسکایپ متصل شوند.    ای پی تی وی   اما اگر یک خط ثابت بخواهد با تلفن VoIP (خط سبز) ارتباط برقرار کند، باید از طریق یک دروازه (جعبه آبی) برود.

   


   


   

      

      

     © 2022 تمام حقوق این سایت برای مقالات مشاوره حقوقی وکالتی lawstudy محفوظ می باشد

  منوی اصلی